DDD Owady Eugeniusz Zieliński

http://www.dddowady.pl

DDD Owady to firma świadcząca profesjonalne usługi dezynsekcji, deratyzacji i dezynfekcji na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego. Z bogatym doświadczeniem działamy od 1986 roku, zapewniając kompleksową obsługę naszym Klientom. Nasza oferta obejmuje zwalczanie różnych szkodników, takich jak karaluchy, mrówki, prusaki, komary, kuny, osy, pluskwy, szczury i myszy. Specjalizujemy się również w likwidacji szerszeni, zwalczaniu kretów oraz dezynfekcji pomieszczeń, w tym po zmarłych. Dodatkowo, oferujemy usługi związane z dezynfekcją wirusów, w tym wirusa COVID-19. Dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, przestrzegając zasad Dobrych Praktyk Produkcyjnych i Higienicznych oraz HACCP. Nasze usługi są kompleksowe, obejmują dezynsekcję, deratyzację oraz dezynfekcję, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i skuteczność działań. Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej dddowady.pl

Ogólna ocena: 10 Opinii: 1

Fasolowa 18B
02-482 Warszawa
woj. Mazowieckie

Telefon: 603218292
Historia ocen z 12 miesięcy
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
VII
VIII
IX
X
XI
XII
I
II
III
IV
V
VI
 
Dodaj opinię

Dodano: 27.05.2026 08:57 | Gosia

Bardzo polecam usługi firmy DDDowady. To nie tylko deratyzacja, dezynfekcja i dezynsekcja ale i pomoc w czystej postaci. Dzięki zaangażowaniu i pomocy bardzo uprzejmego Pana z tej firmy, został uratowany duży rój pszczół, który zagościł na mojej czereśni. Zostałam skontaktowana z pszczelarzem, który bezpiecznie zabrał rój do pasieki. Kilka lat wcześniej ta sama firma pomogła mi w usunięciu dużego gniazda szerszeni. Bardzo szybka i skuteczna interwencja. Nawet w niedzielę. DDDowady to firma z sercem. Pomagają tam gdzie inni zawiedli. Bardzo polecam

Statystyki:

Liczba firm: 24000 Liczba opinii: 57602

Ostatnio dodane firmy:

 

Ostatnio dodane opinie:

12.06.2026 | 10:00 Piotr dodał opinię o Podkarpackie Sady Adam Rogowski

Jestem zadowolony z zamówienia. Rośliny były wysokiej jakości, a realizacja przebiegła szybko i bez...

11.06.2026 | 11:13 Tomek dodał opinię o FARIE HOTEL

FARIE to miejsce stworzone do wspólnego spędzania czasu. Basen, jacuzzi, ogromna przestrzeń i pełna...

 
 
X Zamknij
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych, a przede wszystkim, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Możesz je wyłączyć lub zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies tutaj.